Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva Fransanın Arktika və Antarktika məsələləri üzrə beynəlxalq danışıqlara məsul səfiri ilə görüşüb
İyulun 5-də Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyevanın UNESCO-nun Ümumdünya İrs Komitəsinin 43-cü sessiyasında iştirak etmək üçün ölkəmizə gələn Fransa Respublikasının Arktika və Antarktika məsələləri üzrə beynəlxalq danışıqlara məsul səfiri, sabiq ekologiya, dayanıqlı inkişaf və energetika naziri xanım Mari-Seqolen Ruayal ilə görüşü olub.

First Vice-president Mehriban Aliyeva meets the French ambassador for international negotiations on the issues of the Arctic and Antarctic
On July 5th, First Vice-president of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva met with French Ambassador responsible for international negotiations on the issues of the Arctic and Antarctic, former minister for ecology, sustainable development and energy Madame Marie-Ségolène Royal, who is on a visit to Azerbaijan to participate in the 43rd Session of the UNESCO World Heritage Committee.