Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin gənc əsgərlərinin andiçmə mərasimində iştirak ediblər
16.09.2018Sentyabrın 16-da Azərbaycan Respublikası Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin N saylı hərbi hissəsində gənc əsgərlərin andiçmə mərasimi keçirilib.
Azərbaycan Prezidenti, Ali Baş Komandan İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri mərasimdə iştirak ediblər.
Qeyd edək ki, Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin N saylı hərbi hissəsində keçirilən mərasimdə and içən gənc əsgərlər sırasında Azərbaycan Prezidentinin oğlu, burada hərbi xidmət keçən Heydər Əliyev də var.

President Ilham Aliyev and family members attend the ceremony of taking oath of allegiance by young soldiers of the State Security Service
16.09.2018On September 16, a ceremony of taking oath of allegiance by young soldiers took place in a military unit of the State Security Service of the Republic of Azerbaijan.
Azerbaijani President, Supreme Commander-in-Chief Ilham Aliyev, First Lady Mehriban Aliyeva and family members attended the ceremony.
Among the young soldiers taking oath of allegiance in a military unit of the State Security Service was also the son of the Azerbaijani President, Heydar Aliyev, who has been serving in the unit.