Pənahəli xan küçəsindəki bir sıra binalarda Heydər Əliyev Fondu tərəfindən həyata keçiriləcək bərpa və yenidənqurma layihələri ilə tanışlıq
07.11.2023Noyabrın 7-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və birinci xanım Mehriban Əliyeva Heydər Əliyev Fondu tərəfindən Şuşada Pənahəli xan küçəsində yerləşən bir sıra binalarda həyata keçiriləcək bərpa və yenidənqurma layihələri ilə tanış olublar.
Prezidentin köməkçisi Anar Ələkbərov dövlətimizin başçısına və birinci xanıma görüləcək işlər barədə məlumat verdi.
Bildirildi ki, Pənahəli xan küçəsindəki bir sıra binaların bərpası və yenidən qurulması yüksək səviyyədə həyata keçiriləcək.

President Ilham Aliyev examined projects of restoration and reconstruction of some buildings on Panah Ali Khan Street to be implemented by Heydar Aliyev Foundation
07.11.2023President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev and First Lady Mehriban Aliyeva have got acquainted with the restoration and reconstruction projects to be implemented by the Heydar Aliyev Foundation in some buildings located on the Panah Ali Khan Street in Shusha.
Assistant to the President Anar Alakbarov informed the head of state and the First Lady of the projects to be implemented.