Prezident İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyeva “Eurovision-2012” mahnı müsabiqəsinin keçiriləcəyi “Baku Crystal Hall”un açılışında iştirak ediblər
Mayın 7-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyeva “Eurovision-2012” mahnı müsabiqəsinin keçiriləcəyi “Baku Crystal Hall”un açılışında iştirak ediblər. 25 min nəfərlik tamaşaçı yeri olan kompleks orijinal arxitekturası ilə fərqlənir və paytaxtın memarlıq quruluşuna xüsusi yaraşıq verir. Kompleksdə gələcəkdə başqa beynəlxalq tədbirlərin keçirilməsi də mümkündür.

Президент Ильхам Алиев и его супруга Мехрибан Алиева приняли участие в открытии Baku Crystal Hall, где пройдет песенный конкурс «Eвровидение - 2012»
07.05.20127 мая Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев и его супруга Мехрибан Алиева приняли участие в открытии Baku Crystal Hall, где пройдет песенный конкурс «Евровидение - 2012». Комплекс на 25 тысяч зрительских мест отличается оригинальной архитектурой и придает архитектурному ансамблю столицы особую красоту. В будущем в комплексе можно будет проводить и другие международные мероприятия.