Prezident İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyeva Heydər Əliyev Mərkəzi və “Hilton” otelinin qarşısındakı parkda görülən işlərlə tanış olublar
Mayın 6-da Prezident İlham Əliyev və xanımı Mehriban Əliyeva Heydər Əliyev Mərkəzində həyata keçirilən tikinti işlərinin gedişi ilə tanış olublar. Prezident İlham Əliyev burada aparılan işlərlə bağlı müvafiq tapşırıqlarını verib.
Sonra dövlət başçısı və xanımı paytaxtın Nərimanov rayonu ərazisində yeni çəkilmiş 4 zolaqlı yola baxıblar.
Daha sonra dövlət başçısı və xanımı “Hilton” otelinin qarşısındakı parkda həyata keçirilən abadlıq və quruculuq işləri ilə tanış olublar.

Президент Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева ознакомились с работами в Центре Гейдара Алиева и в парке перед отелем «Hilton»
Президент Ильхам Алиев и первая леди Мехрибан Алиева 6 мая ознакомились с ходом строительных работ, осуществляемых в Центре Гейдара Алиева.
Президент Ильхам Алиев дал соответствующие поручения в связи с ходом работ, осуществляемых в центре.
Затем глава государства и его супруга осмотрели новую 4-полосную дорогу в Наримановском районе столицы.
Глава государства и первая леди ознакомились также с работами по благоустройству парка перед отелем «Hilton».