Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyeva “Suez Groupe” şirkətinin beynəlxalq inkişaf üzrə icraçı vitse-prezidenti ilə görüşüb
Martın 11-də Fransa Respublikasında səfərdə olan Azərbaycan Respublikasının Birinci vitse-prezidenti Mehriban Əliyeva “Suez Groupe” şirkətinin beynəlxalq inkişaf üzrə icraçı vitse-prezidenti Erik Qebali ilə görüşüb.
Görüşdə Azərbaycan ilə “Suez Groupe” şirkəti arasında ətraf mühit, ekologiya və digər sahələrdə əməkdaşlığın perspektivləri müzakirə olunub, ikitərəfli əlaqələrin müxtəlif istiqamətlərdə inkişafı ilə bağlı fikir mübadiləsi aparılıb.

First Vice-president Mehriban Aliyeva meets the executive vice-president of Suez Groupe Company for international development
First Vice-president of the Republic of Azerbaijan Mehriban Aliyeva met, while on a visit to the Republic of France, with executive vice-president of Suez Groupe Company for international development Eric Ghebali, March 11.
Perspectives of cooperation between Azerbaijan and Suez Groupe Company on the issues of environment, ecology etc. was discussed during the meeting, and exchange of views on the advancement of bilateral relations in various directions took place.