Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri “Bravo” supermarketlər şəbəkəsinin yeni hipermarketinin açılışında iştirak ediblər
Noyabrın 7-də Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və qızları Leyla Əliyeva “Bravo” marketlər şəbəkəsinin metronun “Koroğlu” stansiyasının yaxınlığında yerləşən yeni hipermarketinin açılışında iştirak ediblər.
Hipermarketdə yaradılan şərait barədə dövlətimizin başçısına və birinci xanıma məlumat verilib. “Bravo” Azərbaycanın ən böyük hipermarket şəbəkəsi hesab olunur.
Bildirilib ki, inşasına ötən ilin mayında başlanılan bu ticarət obyektinin ümumi sahəsi 7 hektardan, ticarət sahəsi isə 8 min kvadratmetrdən artıqdır. Hipermarketin qapalı və açıq avtodayanacağının sahəsi 11 min kvadratmetrdən çoxdur. Bu dayanacaqlarda eyni vaxtda 800-ə yaxın avtomobil saxlanıla bilər. Zövq oxşayan müasir tərtibatlı hipermarketdə bazarlıq üçün hərtərəfli imkanlar var. Müştərilərə ən geniş çeşiddə müxtəlif növ məhsullar təqdim edilir. Yeni hipermarketdə alıcılara həmçinin “Bravo” özəl ticarət markasına məxsus ərzaqlar, müxtəlif çeşiddə keyfiyyətli qeyri-qida məhsulları da təklif olunur.
Burada “Bravo kafe”, uşaqlar üçün xüsusi zona, “Kapital Bank”, “McDonalds”, “Buta aptek” də fəaliyyət göstərəcək.

Президент Ильхам Алиев и члены его семьи приняли участие в открытии нового гипермаркета сети супермаркетов «Bravo»
07.11.20187 ноября Президент Азербайджанской Республики Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и их дочь Лейла Алиева приняли участие в открытии расположенного вблизи станции метро «Кероглу» нового гипермаркета сети маркетов Bravo.
Глава государства и первая леди была проинформированы об условиях, созданных в гипермаркете. Bravo считается крупнейшей сетью гипермаркетов Азербайджана.
Было сообщено, что общая площадь этого торгового объекта, строительство которого началось в мае прошлого года, превышает 7 гектаров, а его торговая площадь - 8 тысяч квадратных метров. Площадь крытой и открытой автостоянки гипермаркета составляет более 11 тысяч квадратных метров. На этих стоянках одновременно можно парковать около 800 автомобилей. В гипермаркете, оформленном в современном стиле и с большим вкусом, имеются все возможности для покупок. Клиентам предоставляется широкий ассортимент различной продукции. В новом гипермаркете покупателям также предлагаются продукты частной торговой марки Bravo, качественные непродовольственные товары различного ассортимента.
Здесь будут функционировать Bravo Cafe, специальная зона для детей, отделение Капитал банка, ресторан McDonalds, «Buta аптека».