Prezident İlham Əliyev və ailə üzvləri Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin gənc əsgərlərinin andiçmə mərasimində iştirak ediblər
16.09.2018Sentyabrın 16-da Azərbaycan Respublikası Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin N saylı hərbi hissəsində gənc əsgərlərin andiçmə mərasimi keçirilib.
Azərbaycan Prezidenti, Ali Baş Komandan İlham Əliyev, birinci xanım Mehriban Əliyeva və ailə üzvləri mərasimdə iştirak ediblər.
Qeyd edək ki, Dövlət Təhlükəsizliyi Xidmətinin N saylı hərbi hissəsində keçirilən mərasimdə and içən gənc əsgərlər sırasında Azərbaycan Prezidentinin oğlu, burada hərbi xidmət keçən Heydər Əliyev də var.

Президент Ильхам Алиев и члены его семьи приняли участие в церемонии принятия присяги молодыми воинами Службы государственной безопасности
16.09.201816 сентября в Н-ской воинской части Службы государственной безопасности Азербайджанской Республики состоялась церемония принятия присяги молодыми солдатами.
В церемонии приняли участие Президент Азербайджана, Верховный главнокомандующий Ильхам Алиев, первая леди Мехрибан Алиева и члены семьи.
Отметим, что среди молодых солдат, принявших присягу на церемонии, состоявшейся в Н-ской воинской части Службы государственной безопасности, находится сын Президента Азербайджана Гейдар Алиев, проходящий здесь военную службу.